بنر 30 امین نمایشگاه ایران بیوتی 1402

نمایشگاه ایران بیوتی 1402، یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت زیبایی، بهداشت و مراقبت از پوست و موی کشور است که در مرکز نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه، بسیاری از شرکت‌ها و برندهای معتبر در زمینه‌های گوناگونی همچون آرایشی‌ها، بهداشتی‌ها، مراقبت از پوست و مو، عطرو ادکلن و سایر محصولات مرتبط حضور داشتند. یکی از قسمت‌های جالب و جذاب این نمایشگاه، محصولات کالا کودک توس بود که با توجه به نیاز رو به رشد این بازار در ایران، توجه زیادی را به خود جلب کرد.

کالا کودک توس (KKT)، بخشی از این نمایشگاه ایران بیوتی 1402 است که به محصولات مخصوص کودکان ،نوزادان و مادران اختصاص دارد. در این بخش، برندهای مختلفی که در زمینه تولید محصولات بهداشتی، مراقبتی و آرایشی مخصوص کودکان فعالیت می‌کنند، آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند. این محصولات شامل مواردی مانند لوازم مادر و کودک شامپوها، صابون‌ها، کرم‌ها، روغن‌ها، محصولات بهداشتی و آرایشی، لوازم شخصی و غیره بودند.

ویدئو کالا کودک توس KKT در نمایشگاه ایران بیوتی

در نمایشگاه ایران بیوتی 1402،کالا کودک توس تأکید بر استفاده از مواد طبیعی در تولید محصولات به خصوص برای کودکان نوزادان بسیار مشهود بود. این مواد به دلیل سازگاری بهتر با پوست حساس کودکان و کاهش خطر بروز حساسیت‌ها و تحریک‌های پوستی، مورد توجه قرار گرفته‌اند. همچنین، بسته‌بندی‌های بیوتیک و محیط زیستی، باعث شده است که این محصولات کمترین تأثیر منفی را بر محیط زیست داشته باشند.

برندهای مختلفی در این بخش شرکت کردند و محصولات جدید و متنوعی را به بازار معرفی کردند. برخی از این برندها مانند بی بی لند، مامالند، آیلین، هایدنت،کملا از کالا کودک توس KKT و سایر برند ها نظر شیرمون، کالا پوستر، نویدسان و… در بازار داخلی شناخته شده‌اند و برخی دیگر از برندهای جهانی مانند جانسون اند جانسون، ماستلا، سیب سبز و غیره نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. این برندها رقابتی سالم را در بازار ایجاد کرده‌اند و باعث شده‌اند تا کیفیت محصولات به طور مداوم ارتقا یابد.

آموزش‌ها و کارگاه‌هایی هم در کنار این نمایشگاه برگزار شد که به موضوعاتی مانند مراقبت از پوست کودکان، استفاده از محصولات بهداشتی به درستی، راه‌های پیشگیری از حساسیت‌های پوستی و غیره می‌پرداخت. این کارگاه‌ها و آموزش‌ها توسط متخصصان و پزشکان مربوطه ارائه شدند و به عنوان فرصتی برای افزایش آگاهی والدین در مورد نیازها و مراقبت‌های لازم برای کودکان خود شناخته شدند.

در کل، نمایشگاه ایران بیوتی 1402 با توجه به محصولات جدید و متنوع کالا کودک توس، فرصتی مناسبی برای کسب و کارها و والدین برای آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعت زیبایی و بهداشت کودکان ارائه داد. این رویداد نشان داد که صنعت کالا کودک توس در ایران دارای پتانسیل رشد و توسعه بسیاری است و می‌توان با حمایت از کسب و کارهای داخلی و استفاده از تکنولوژی‌ها و مواد مرغوب، محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید کرد. این وضعیت همچنین باعث افزایش رقابت در بازار و بهبود کیفیت کلی محصولات خواهد شد.