هجدهمین سالروز تاسیس کالا کودک توس KKT

با سلام و احترام

سال 1378 نخستین اندیشه های ایجاد مجموعه ای در حوزه سلامت کودکان رقم خورد. رسالتی که همتی شبانه روزی و عزمی راسخ می طلبید تا بتوان فراز و فرودهای بیشمار مسیر پیش رو را گذراند.

و اکنون در آستانه هجدهمین سالروز تاسیس کالا کودک توس ضمن تبریک این روز به تمامی همراهان مجموعه، خرسندیم که با نگاهی به گذشته می بینیم که قدم به قدم پیش رفته و جرقه ابتدایی را تبدیل به شعله ای پرفروغ ساخته ایم.

موفقیت های چشمگیر کالا کودک در پیشرو بودن در حوزه سلامت، تنوع محصولات، موفقیت و ارزآوری در زمینه صادرات و تلاش مستمر برای بهبود کیفیت بیانگر اینست که رسالت خود را تا به امروز به خوبی به سرانجام رسانده ایم.

در این مسیر، همواره تلاش کرده ایم تا با بهره گیری از دانش روز و استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولاتی با کیفیت و استاندارد را به بازار عرضه کنیم. همچنین، با تکیه بر دانش و تجربه مدیران و همکاران گرانقدرمان، همواره در تلاش بوده ایم تا سهم خود را در ارتقای سلامت کودکان ایران ایفا کنیم.

امروز بهانه ای گردید تا از تلاشهای صادقانه و همت بلند مدیران و همکاران گرانقدری که از دیرباز تاکنون در جهت ارتقای مجموعه از هیچ کوششی دریغ ننموده قدردانی نماییم.

ما به این باوریم که موفقیت مجموعه کالا کودک، مرهون تلاش و تعهد تمامی همکاران و همراهان ماست. از این رو، از تمامی شما عزیزان که در این سال ها ما را همراهی کرده اید، صمیمانه سپاسگزاریم.

امیدواریم همچنان در این مسیر پشتیبان و یاری دهنده ما بوده تا همچنان سکوهای پرافتخار صنعت را در نوردیم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی شما عزیزان

مجموعه کالا کودک توس