راهنمای خرید شورت آموزشی

شورت آموزشی کودک رنگ صورتی

زمان مناسب برای جدا کردن پوشک از کودک:

یکی از دغدغه های مهم مادران گرفتن پوشک از کودک می باشد،این قسمت یکی از سخت‌ترین مراحل تربیت کودک به نظر می‌رسد که صبر و حوصله زیادی را می‌طلبد. طبق تحقیقاتی که توسط روانشناسان صورت گرفته است معمولاً کودکان تا پیش از سن ۲ سالگی آمادگی گرفتن از پوشک و رفتن به سرویس بهداشتی را ندارند. در برخی از کودکان این زمان تا سن ۵/۳ سالگی نیز ادامه دارد. والدین بایستی منتظر بمانند و کودک را مجبور به رفتن به سرویس بهداشتی نکنند زیرا آن‌ها از لحاظ روند رشد با یکدیگر متفاوت هستند. لازم به ذکر است که بدانید کودکان دختر سریع‌تر از کودکان پسر تمایل به جدا کردن پوشک از خود نشان می‌دهند.

جدا کردن پوشک از کودک با استفاده از شورت آموزشی:

یکی از بهترین روش های جدا کردن پوشک از کودک استفاده از شورت آموزشی است. همانطور که می دانید برای کودک سخت است که کنترل دفع را در دست بگیرد. او عادت کرده که در هر زمان و هر مکانی به راحتی حس رهایی را به خود هدیه کند؛ اما حالا باید جلوی خودش را تا رسیدن به سرویس بهداشتی بگیرد. علاوه‌ بر این، کودکان به پوشیدن لباس زیر عادت ندارند و این مسئله برای آن‌ها حسی عجیب و ناآشنا دارد. استفاده از شورت آموزشی که همزمان ترکیبی شبیه به لباس زیر و پوشک دارد و همچنین دارای ایمنی نسبی نسبت به لباس زیر است به شما و کودکتان کمک می کند تا از استرس و اضطراب های ناشی از نشت ادرار یا مدفوع در امان باشید. زمانی را تصور کنید که میخواهید کودک خود را از پوشک بگیرید به دلیل عادت نداشتن کودک به اطلاع دادن برای مراجعه به سرویس بهداشتی در تمامی ساعات شبانه روز باید نگران وضعیت دفع و یا آلوده شدن مکان های مخلتف خانه باشید. و مدام در حال شست و شو ی وسایل مختلف خانه و لباس های کودکتان خواهید بود. با استفاده از شورت آموزشی بی بی لند می توانید به یادگیری کودک خود کمک کرده و حس استقلال و اعتماد به نفس وی را تقویت کنید. این محصول با ٤ لایه تعبیه شده (لایه بیرونی از جنس تریکو ١٠٠ ٪ پنبه و ضد حساسیت، لایه میانی از جنس پلی‌ اتیلن ضد آب جهت جلوگیری از نشتی رطوبت، الیاف لایکو نازک از جنس پشم شیشه جهت جذب بیشتر رطوبت و لایه داخلی در تماس با پوست کودک از جنس پارچه حوله‌ ای پنبه نرم، ضد حساسیت و جاذب رطوبت) زمان مناسبی را در اختیار والدین قرار می‌دهد تا سریعا قبل از نشت در اطراف پا، شورت آموزشی را تعویض کنند. همچنین این محصول مانع از آسیب و ایجاد التهاب‌های پوستی می‌شود و آموزش استفاده از سرویس بهداشتی را آسان‌تر کرده و به آن سرعت می‌بخشد.

تاثیر لالایی بر کودکان و نوزادان

شورت آموزشی کودک رنگ آبی

انواع شورت های آموزشی:

شورت های آموزشی به دو دسته کلی تقسیم می شوند: 

1- شورت آموزشی قابل شست و شو

2- شورت آموزشی یکبار مصرف

شورت آموزشی یکبار مصرف معمولا از جنس پلاستیک و یا مواد پی وی سی تولید می شود که به علت وجود این مواد استفاده از این محصول باعث ایجاد حساسیت های پوستی در کودکان و یا عرق سوز شدن پوست می شود که برای کودکان مضر است. علاوه بر آن به علت یکبار مصرف بودن شورت آموزشی مقدار استفاده از آن بالا بوده و هزینه مضاعف برای والدین ایجاد می کند. که به همین دلایل این محصول برای استفاده کودکان پیشنهاد نمی شود.
بر خلاف شورت های آموزشی یکبار مصرف، شورت آموزشی قابل شست و شو بی بی لند از جنس تریکو 100% پنبه و ضد حساسیت بوده و به سلامت پوست کودکتان آسیبی نمی رساند. همچنین به علت قابل شست و شو و ضد عفونی بودن نیاز به خرید در تعداد بالا نخواهد داشت و برای والدین توجیه اقتصادی دارد.
شورت های آموزشی بی بی لند در 4 رنگ و 8 طرح مختلف و زیبا در سایز های بزرگ (وزن کمتر از 13 کیلوگرم) و خیلی بزرگ (وزن بیشتر از 13 کیلوگرم) تولید و به بازار عرضه شده است.